www.cvonline.hu

Termelési munkatárs

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1174604

Egészségügyi termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel keresünk pozícióba kollégákat.
Feladatok:

  • Gyártási, vagy egyéb a termeléssel összefüggő munka végrehajtása
  • Adminisztráció pontos elvégzése
  • Tételszámok ellenőrzése
  • Gyártási folyamatok felügyelete
  • Műszaknapló töltése, selejt-szám nyilvántartása
  • Automata gépsorok felügyelete, töltése, leszedése
  • Vizuális ellenőrzés
  • Alapanyag utánpótlás biztosítása, esetleg rendelése

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Jó látás (akár szemüveggel is!)
  • Multinacionális tapasztalat
  • Gyártósori és/vagy gépkezelői tapasztalat

Juttatások:
  • Július 1-től megemelkedett havibér
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Ingyenes céges buszjárat / helyi lakosoknak bérlet támogatás

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Jelentkezéshez kérem küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Bővebb információt a +3670 66 55 283 telefonszámon kérhet. Küldjön SMS-t vagy csörgessen meg, visszahívjuk!

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya