www.cvonline.hu

Termelési munkatárs- Tatabánya (Ref.szám:SZA-1206)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.02.13.
Hirdetés azonosító: 995139

Elvárások:

  • Középfokú (szakmunkás) végzettség
  • 6+2 munkarend vállalása
  • Jó állóképesség
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés a termelésben

Feladatok:

  • Több állomásból álló gép kezelése
  • Kb. 10-12 kg-os termékek emelése
  • Munkatársakkal történő együttműködés
  • A termelési folyamat adminisztrációja

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Bejárás támogatása szerződéses járatokkal

Munkavégzés helye: Tatabánya, Ipari Park

Megbízónk profilja: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ vezető gumiabroncs gyártásával foglalkozó cégéhez keres munkatársakat.

Jelentkezés módja: Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZA-1206-ös referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Szabó Anettnél a 20/227-61-77-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő