www.cvonline.hu
Termelési minőségügyi mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.05.13.
Hirdetés azonosító: 803959
lejárt

 Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A folyamatmérnökkel együtt a napi termelési folyamatok felügyelete
  • Minőségjavító intézkedések kialakítása, bevezetése
  • Új termék bevezetésében való részvétel
  • FMEA és CP készítésében és frissítésében való aktív részvétel
  • Vevői, belső és rendszer auditokon részvétel
  • Minőségügyi dokumentációk kezelése, változás- és reklamációkezelés
  • Selejtezéssel, utómunkával kapcsolatos teendők

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív, középfokú német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • 2-3 éves autóipari tapasztalat előnyt jelent

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.