www.cvonline.hu

TERMELÉSI-MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (7208)

  • A hirdetés 796 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres - szombathelyi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:

Termelési-minőségügyi mérnök

Elvárások:
•Műszaki felsőfokú végzettség
•Automotive területén szerzett legalább 3 év tapasztalat
•Strukturált, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
•Rugalmasság, megbízhatóság
•Német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban

Feladatok:
•Folyamatfejlesztés és termelés összekapcsolása
•Termelési folyamatok folyamatos optimalizálása
•Egyeztetés a műszaki fejlesztéssel
•Minta- és szériagyártás minőségügyi szempontból történő összekapcsolása
•Folyamatadatok elemzése
•KPI cél elérése

Előny:
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•Szakirányú végzettség (mechatronika, automatizálás)

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Versenyképes fizetés
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Sokoldalú, összetett munkavégzés

Megbízónk profilja:
•Osztrák tulajdonú, autóipari beszállító cég

Munkavégzés helye:
•Vas megye, Szombathely

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: " Termelési-minőségügyi mérnök”

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857