www.cvonline.hu

Termelési minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 669 napja lejárt

Az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve segíti partnereit professzionális HR szolgáltatásaival. Partnereinket mind a megfelelő szakember megtalálásában és kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában, fejlesztésében, optimalizálásában magas színvonalon, rugalmasan és hatékonyan támogatjuk.  Munkánk színvonalára garanciát a tanácsadóink szakmai felkészültsége, hozzáállása jelenti.

Az Eastjob piacvezető multinacionális partnercége számára keres munkatársat termelési minőségbiztosítási mérnök pozícióba Borsod-Abaúj-Zemplén megyei munkavégzésre. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, minőségbiztosítási valamint autóiparban szerzett tapasztalat.

TERMELÉSI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Az integrált irányítási rendszer felügyelete, működtetése és fejlesztése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • A belső auditok lebonyolítása
  • Külső auditok megtervezése, koordinálás
  • Projektek támogatása, aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási tapasztalat (ISO/TS 16949, ISO9001)
  • Minőségbiztosítási eszközök megbízható ismerete
  • Minimum középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség
  • Készség nemzetközi csoportban való munkára

Munkavégzés helye: B.A.Z. megye

A jelentkezéseket az alábbi email címre várjuk

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő