www.cvonline.hu

Termelési Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 1159 napja lejárt

A Johnson Electric Csoport a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és hajtómű-alkatrész gyártója az autóipar, az általános ipar és az orvosi berendezések piacának számára. Hajtómű megoldásaink üléseket és fényforrásokat mozgatnak, porszívókat és fúrógépeket működtetnek – 300 egyéb alkalmazásunkkal együtt. Ügyfeleink számára mi vagyunk a biztos megoldás!

Az Ózdon található Minőségbiztosítási részlegre keresünk új kollégát a következő pozícióba:

(Production Quality Engineer)

Feladatok:

  • A napi termelési folyamat felügyelete minőségügyi szempontból
  • Aktív részvétel a gyártási folyamatok fejlesztésében és optimalizálásában ezzel biztosítva a hibamentes gyártást
  • A megelőző és javító folyamatok végrehajtása, felügyelete a termelési folyamat minőségének javítása céljából
  • Hibák elemzése, a gyökér okok definiálása (8D, FTA, Ishikawa), javító folyamatok bevezetése
  • Belső minőségügyi dokumentumok elkészítése (FMEA, CP,  Ellenőrzési utasítások)
  • Részvétel a belső és külső minőségügyi auditokon

Akit keresünk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-5 éves releváns szakmai tapasztalat (folyamatmérnökség vagy minőségbiztosítás terén)
  • Minőségbiztosítási módszerek ismerete (8D, FMEA, FTA, control plans stb.)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit ajánlunk

  • Kihívásokkal teli, dinamikus munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, előrelépés
  • Utazási támogatás: tömegközlekedés 100%; személygépkocsi 9 HUF/km

Amennyiben ez a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen angol és/vagy magyar  nyelvű önéletrajzával.

Jelentkezésekor automatikusan átirányítjuk a Serendi (a Johnson Electric Kft. partnerének)  weboldalára.

Link megjelenítése" target="_blank">

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő