www.cvonline.hu

Termelési minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 988 napja lejárt

Jelige: 2014_EB_TMM

Feladatok:

  • A gyártástámogató mérnökkel együtt a napi termelési folyamatok felügyelete
  • minőségjavító intézkedések kialakítása, bevezetése
  • jelentések készítése a belső, és a gyárak közötti minőségi reklamációkról
  • új termék bevezetésekor részvétel a projekt teamben
  • vevői auditokon való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • minőségbiztosítási tapasztalat
  • autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazása (8D, FMEA, Tűzfal, Ishikawa diagram, stb.)
  • jó kommunikációs képesség
  • kreativitás

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol