www.cvonline.hu

TERMELÉSI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Autóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 839668

Link megjelenítéseimages/editor/1334060438.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei multinacionális gyártóvállalathoz keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A minőségirányítási rendszerek működtetése
  • A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése
  • Termelési terület minőségbiztosítási támogatása
  • Reklamáció kivizsgáló csapat irányítása és aktív részvétel a probléma megoldásában
  • Nem megfelelő eljárások, módszerek azonosítása, javítása
  • Belső hibaanalízisek készítése, akciók definiálása
  • Minőségügyi technikusok és ellenőrök irányítása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Folyamat képességvizsgálatok kiértékelése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél
  • Stabil középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Reklamáció kezelésben szerzett jártasság (8D, 5Why, Ishikawa)
  • Cpk, R&R vizsgálatok ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Előny: ISO-TS 16949 auditori képesítés, és/vagy VDA 6.3 auditori képesítés, IMDS rendszer használatának ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • 13. havi fizetés
  • Önkéntes nyugdíj-és egészségpénztár
  • Bónusz

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Autóipar), Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése