www.cvonline.hu

Termelési mérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.06.02.
Hirdetés azonosító: 925359
lejárt

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Műszakok szervezési és technikai támogatása
  • Nyersanyagok és alapanyagok mindennapos ellenőrzése
  • Termelési terv készítése a napi tevékenységekhez
  • Termelési munkában résztvevő alvállalkozók koordinálásában való részvétel
  • Munkavédelmi előírások betartása és betartatása
  • Termelés koordinátor és a termelésvezető munkájának támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelővállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy szakmai gyakorlat
  • Középfokú aktív angol/német nyelvtudás írásban és szóban
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Eredményorientált, vezető típusú személyiség
  • Határozott fellépés, meggyőző képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Modern, multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes bérezés és juttatások

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu