www.cvonline.hu

Termelési mérnök

  • A hirdetés 921 napja lejárt

TERMELÉSI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Próbagyártásokkal kapcsolatos feladatok: technikai paraméterek meghatározása és beállítása, próbagyártási jegyzőkönyv készítés, Control Plan, Flow chart, PFMEA, mérési eredmények visszacsatolásának folyamata

  • Karbantartással összefüggő tevékenységek: reaktív, ciklikus és preventív karbantartásának szervezés (csavarhúzók, forrasztóállomások, generátorok, mágnesezők, jigek)

  • Napi termelés támogatással kapcsolatos feladatok: gyártás folyamatos biztosítása, műszaki állapot felügyelete, meghibásodás esetén hibaelhárítás, reklamációk esetén részvétel 8D akciótervek kidolgozásában , gyártósori szerelési hibákra folyamatos reakció

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség mérnöki, műszaki területen

  • 1-2 éves termelésben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • Lean és Kaizen alapelvek ismerete

  • Kommunikációképes angol nyelvismeret

  • Jó problémamegoldó képesség

  • Jó szervezőkészség

  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Modern, tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Helyek Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol