www.cvonline.hu

TERMELÉSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 945 napja lejárt
Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • a termelés műszaki támogatása
  • a termelési tervek teljesítésének biztosítása
  • a termelési folyamatok hatékonyságának növelése
  • gyártóeszközök fejlesztésében történő aktív részvétel
  • új termékek bevezetésének műszaki támogatása
  • termelési dokumentációk elkészítése
  • kapcsolattartás az anyavállalattal
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • kommunikációképes németnyelv-tudás szóban és írásban
  • számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
  • nagyfokú önállóság
Előny:
  • autóipar területén szerzett szakmai tapasztalat
  • angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • multinacionális vállalati környezet
  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatás
  • utazási hozzájárulás
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Mosonmagyaróvár
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár környéke
Kapcsolat:
Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, valamint a megpályázott munkakör feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.