www.cvonline.hu

Termelési mérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.06.30.
Hirdetés azonosító: 890737

Termelési mérnök kollégát keresünk Komárom-Eszetergom megyében működő multinacionális gyártóegységbe.

Partnerünk speciális termékek fejlesztésével, kutatásával, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A termékek az autóiparban, szélenergia felhasználásában valamint az építőiparban vannak jelen.

Feladatok:

- gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása
- technológia elkészítése, felügyelete és folyamatos fejlesztése
- üzemi kísérletek koordinálása
- a termelési problémák elemzése, megoldása
- közreműködés a minőségügyi problémák megoldásában
- minőség és technológia statisztikai elemzése, riportok készítése
- együttműködés a kapcsolódó területekkel
- műszakvezetők, műszakok felügyelete

Elvárások:

- felsőfokú mérnöki végzettség
- minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- kommunikációképes angol nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- multinacionális, innovatív munkakörnyezet
- versenyképes juttatási csomag
- fiatalos csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a