www.cvonline.hu

Termelési mérnök

  • A hirdetés 1254 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Német tulajdonban lévő autópari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk több kollégát:

Pozíció leírása:

Gyártási folyamat tervezése, minőségtervezés;
Folyamatoptimalizálás;
Termeléstámogató módszerek alkalmazása, és gyártási dokumentációk készítése;
Termelési adatok elemzése (hatékonyság, veszteség, selejt);
Minőségi probléma esetén, azonnali hibaelhárítás, intézkedések bevezetése, okok feltárása, javító intézkedések bevezetése, eredmények prezentálása;
Termék előállítási problémák folyamatos elemzése, fejlesztési javaslatok kidolgozása.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Középfokú német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
Helyi lakos v. költözési hajlandóság
Pályakezdők jelentkezését is várjuk a pozícióba!

Munkavégzés helye:

Dunakiliti, Győr- Moson - Sopron megye
Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves