www.cvonline.hu

TERMELÉSI MÉRNÖK

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 489738

Folyamatosan fejlődő termelő cég keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Gépek folyamatos működésének biztosítása,
  • Gépek beállításának végrehajtása,
  • Új gépek telepítése,
  • Technológiai folyamatok elemzése, fejlesztése,
  • Kihozatal maximalizálása az állásidő csökkentésével,
  • Karbantartások támogatása.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnök, villamosmérnök,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség,
  • Precíz munkavégzés, önállóság.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafateria,
  • Teljesítményarányos prémium,
  • Utazási támogatás,
  • Áttelepülési támogatás, amennyiben szükséges,
  • Teljes részvétel a projektekben, ezáltal folyamatos szakmai fejlődés,
  • Hosszú távú, stabil munkahely.
Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Gyöngyös