www.cvonline.hu

Termelési mérnök (Ref.:696)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.29.
Hirdetés azonosító: 817531
lejárt

Termelési mérnök

Ref.:696

Építőipari anyagok gyártásában világszinten is piacvezető szerepet betöltő Partnercégünk számára keresünk munkatársat Pécs és környékéről. Megbízónk Európa egyik legmodernebb gyárának számít, aki folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetet biztosít dolgozói számára.

A munkakör alapvető célja:

A berendezések teljesítményéhez, a termelési folyamathoz kapcsolódó adatok elemzése, a hibák riportolása. Részleges felelősségvállalás a termelési tervek kivitelezéséért.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Műszakok szervezési és technikai támogatása

  • Az optimális raktárkészlet fenntartása érdekében a nyersanyagok és egyéb anyagok mindennapos ellenőrzése

  • Termelési terv készítése a napi tevékenységekhez

  • Termelési munkában résztvevő alvállalkozók koordinálásában való részvétel

  • Munkavédelmi előírások betartása és betartatása

  • Termelés koordinátor és a termelési vezető munkájának támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség (gépész, villamos szakirány vagy geológus/ bányamérnök végzettség)

  • Termelési környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Magas szintű számítógépes ismeretek

  • Eredményorientált, vezető típusú személyiség

  • Határozott fellépés, meggyőző képesség

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Modern, multinacionális környezet

  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Kihívásokkal teli munkakör

  • Versenyképes bérezés és juttatások

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu