Megbízható, biztos hátterű gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

TERMELÉSI MÉRNÖK

(HF 9-6602)

munkakörbe.

Feladat:

  • Gyártóberendezések és gyártósorok felügyelete,
  • Gyártástechnikai folyamatok optimalizálása,
  • Új gépek installációjában való részvétel,
  • Gyártószerszámok fejlesztése, karbantartása, javítása.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség,
  • Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Heves megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 9-6602” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése