www.cvonline.hu

Termelési mérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 739444
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Vezető szerepet betöltő, ipari kézi szerszámokat összeszerelő svéd hátterű ipari cég csoport szigetszentmiklósi gyára termelési mérnök gyakornokot keres.

Feladatok:

  • Sori termelési mérnökökkel való együttműködés
  • Pneumatikus kéziszerszámok összeszerelési folyamatának felmérése
  • Szerelési műveletek listázása, komplex és egyszerű műveletek meghatározása
  • Szerelési folyamat megfelelőségének ellenőrzése
  • Vállalatirányítási rendszer feltöltése meghatározott adatokkal
  • Szerelési folyamattal kapcsolatos fejlesztési javaslatok tétele

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minimum fél évre történő munka vállalás heti kb. 30 munkaórában

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezetben való munka végzés
  • Ipari termelési tapasztalatszerzési lehetőség
  • Diplomamunka írási lehetőség
  • Külső konzulens biztosítása
  • Bruttó órabér: 750,- Ft / óra+ utazási költségtérítés

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmedet Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.