www.cvonline.hu

Termelési mérnök (Fejér megye)

  • A hirdetés 242 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

 Külföldi tulajdonban lévő, autóipari gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártástámogatás, napi szintű probléma megoldás;
Termelési mutatók elérése az adott területen;
Új projektek bevezetése, támogatása műszaki oldalról;
Dokumentációk napra készen tartása;
Hatékonyság növelési, selejt csökkentési projektekben való részvétel;
Folyamatok optimalizálása.

Követelmények:

Gépészmérnöki végzettség
Releváns legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
Német és/vagy angol közép szintű nyelvtudás
Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

Tervezőrendszerek ismerete (Autocad, ProE)

Munkavégzés helye:

Mór

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Izgalmas, motiváló környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Utazási költségtérítés

Helyek Mór
Tatabánya
Veszprém
Veszprém
Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Gyártósor összeszerelő

PROHUMAN

Autóipari ...
Veszprém

Anyagmozgató raktáros (Veszprém)

PROHUMAN

Veszprém

Gyártáselőkészítő - Veszprém megye (Referencia szám: NB-1843)

Man at Work Kft.

Feladatok: Műszaki rajzok alapján, termék módos...
Veszprém