www.cvonline.hu

Termelési mérnök - Esztergom környéke

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 26 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása. Technológia elkészítése, felügyelete és folyamatos fejlesztése. Üzemi kísérletek koordinálása. Termelési problémák elemzése, megoldása. Közreműködés a minőségügyi problémák megoldásában. Minőség és technológia statisztikai elemzése, riportok készítése. Együttműködés a kapcsolódó területekkel.

Végzettség:
Vegyész vagy gépészmérnöki végzettség szükséges a pozíció betöltéséhez!

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációképes angol nyelvtudás

Műszaki területre

Megjegyzés:
Világszínvonalú terméket gyártó, multinacionális cég.