www.cvonline.hu

Termelési mérnök (6529)

  • A hirdetés 801 napja lejárt

                                                     Termelési mérnök
Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség
•tárgyalóképes német nyelvtudás
•nagyfokú önállóság
•jó kommunikációs képesség
•rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság

Előny:
•autóipar területén szerzett tapasztalat
•angol nyelvtudás

Feladatok:
•termelési műszaki folyamatok támogatása és javítása
•dokumentációk, jelentések készítése
•termelési tervek koordinálása, végrehajtása
•gyártóeszközök fejlesztése
•kapcsolattartás a társcégekkel
•részvét új termékek bevezetésében

Juttatások:
•Versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

•Mosonmagyaróvár vonzáskörzete

Munkába állás időpontja:
•azonnal
•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.