www.cvonline.hu

Termelési menedzser (Termelésvezető)

  • A hirdetés 298 napja lejárt

Komárom-Esztergom Megye nyugati részén, az M1 autópálya mentén lévő multinacionális termelő társaság fejlődésének biztosítása érdekében fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk;

Termelési menedzsert (Termelésvezetőt)

Feladatok:

  •  Beosztottak irányítása, részükre feladatok delegálása, nyomon követése és azok kontrollja
  • A gyártási terület menedzselése, gyártási folyamatok szervezése, koordinálása
  • Termelési folyamatok tervezése, erőforrások optimalizálása, értékáram menedzsment
  • A termelési mutatószámok nyomon követése, javítása, riportok elkészítése a vezetőség felé
  • A termelési területen zajló fejlesztések teljes koordinációja, változásmenedzsment
  • Döntések meghozatala a gyártásról a kiszállítási igényeknek megfelelően
  • Felelősség a termelési készletekért és azok teljes kontrollja
  • A karbantartási folyamatok irányítása, azok gördülékeny működtetése
  • A minőségügyi, munkavédelmi előírások, gyártási és technológiai utasítások megismertetése és betartatása
  • A dolgozók oktatási programjának összeállítása, létszámtervezés, teljesítményértékelő rendszer működtetése
  • Kapcsolattartás a németországi központtal és partnerekkel

Elvárások:

  • Abszolvált felsőfokú műszaki végzettség
  • Többéves, termelésben szerzett releváns vezetői tapasztalat
  • Gépek karbantartásában szerzett elméleti és gyakorlati tapasztalat, mély műszaki ismeretek
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent
  • Autóipari tapasztalatok
  • Kiemelkedő vezetői, motivációs készségek, magas felelősségvállalási szint
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Magas szociális kompetencia és csapatjátékos jellem
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés, érvényesülési képesség
  • Magabiztos MS-Office használat
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok és projektek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel az alábbi email címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol