www.cvonline.hu

Termelési középvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1018727

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó partnercégünk, saját csapatába keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Termelési területen dolgozó 13-15 fős csoport irányítása,
  • beszámolás a vezetőség felé,
  • munkahelyi rend és szabályok kialakítása és megtartása,
  • hatékony problémamegoldás,
  • szakszerű döntés-előkészítés és végrehajtás,
  • konfliktuskezelés,
  • helyes időgazdálkodás, eredményorientáltság.

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség, MS Office magabiztos használata,
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves vezetői tapasztalat,
  • határozott, céltudatos személyiség,
  • fémipari területen szerzett tapasztalat,
  • hegesztési gyakorlat.

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem és utazási támogatás
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • Önálló munkavégzési lehetőség

Előnyök:
  • Felsőfokú (fémiparhoz kapcsolódó) végzettség,
  • német és/vagy angol nyelv társalgási szintű alkalmazása.

Nyelv:
  • Magyar

  • Részletes, szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Szeged

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád