www.cvonline.hu

Termelési koordinátor/Műszakvezető (Ref.szám: NB-866)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.03.20.
Hirdetés azonosító: 721946

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv legalább kommunikáció szintű ismerete
  • Emberek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és vezetői készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség
  • Műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Autóipari tapasztalat

Főbb feladatok:

  • Teljes műszak vezetése (kb. 80 fő)
  • Közvetlen beosztottak felügyelete
  • Új dolgozók kiválasztásában, oktatásában való részvétel
  • Tréning mátrix összeállítása és felügyelete
  • Gyártástámogatás
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Gyártás felügyelete, riportok készítése
  • Heti, havi meetingeken prezentálás a vezetőség felé
  • Részvétel hibaanalízisben
  • Jobbító javaslatok tétele
  • Termelés vezető helyettesítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, multinacionális autóipari beszállító kecskeméti gyárához termelőkapacitásának bővítése miatt toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, feltüntetve a levél tárgyában a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-866-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő