www.cvonline.hu

Termelési koordinátor

  • A hirdetés 851 napja lejárt

A GESTAMP Hungária Kft. – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatunknak és magas színvonalon automatizált gépparkunknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetünk Vevőink között, mint a GM, Fiat, Daimler, Volkswagen, Audi, Peugeot, Citroen és Suzuki.

Jelenleg móri termelőegységünkbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Business Unit Manager munkájának segítése
  • Napi KPI adatok felkövetése/ regisztrációja
  • A Business Unit napi termelési adatainak rögzítése
  • Napi termelési terv feszesen tartása, riportálás az eltérésekről és azok okairól
  • Napi riport elkészítése és egyeztetése a feletteseivel
  • Műszak beosztások és a műszakok elosztásának meghatározása és felügyelete
  • A beosztott dolgozók irányítása, munkájuk szervezése, koordinálása
  • Gyártás szervezése, optimalizálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú (lehetőleg) műszaki végzettség
  • Termelésben szerzett szervezési tapasztalat (legalább 3 év)
  • Proaktív gondolkodás
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Professzionális csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette figyelmét és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol