www.cvonline.hu

Termelési koordinátor

  • A hirdetés 638 napja lejárt

A GESTAMP Hungária Kft. – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatunknak és magas színvonalon automatizált gépparkunknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetünk Vevőink között, mint a GM, Fiat, Volkswagen, Audi, Porsche, Peugeot, Citroen, Renault.

Jelenleg móri termelőegységünkbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Prés üzem folyamatainak koordinálása
  • A felügyeletére bízott berendezések működési feltételeinek biztosítása a rendelkezésre álló erőforrásokkal
  • A termelési terület (műszakvezető, folyamat technikusok, gépbeállítók, darusok, operátorok) dolgozóinak szakmai irányítása, motiválása
  • Napi termelési megbeszélések lefolytatása a társterületekkel
  • Napi, heti termelési riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség (mérnöki diploma előny)
  • Minimum 3-4 éves termelés területén szerzett tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (napi munkához szükséges)
  • Préselési technológia ismerete (hegesztési tapasztalat előny)
  • SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Munkavégzés helye: Mór

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette figyelmét és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő