www.cvonline.hu
Termelési koordinátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2015.04.22.
Hirdetés azonosító: 922335
lejárt

Multinacionális  megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Periodikus és ad-hoc riportálás és elemzés üzemen belül és az anyacég részére
  • Megtérülési számítások invesztíciókhoz
  • Termelési előrejelzések és költségtervezés, standard költségek SAP-alapú kiszámítása és kezelése
  • SAP riporting optimalizálás
  • Hiányosságok proaktív felfedése, javaslatok kidolgozása és gazdasági döntések előkészítése

Elvárások:

  • közgazdasági vagy pénzügyi végzettség erős műszaki affinitással
  • minimum 2 év termelő cégnél szerzett tapasztalat hasonló munkakörben
  • vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű MS-Office ismeret, naprakész aktív Excel tudás
  • erős elemző képesség
  • strukturált gondolkodásmód, problémamegoldó készség
  • folyékony német vagy angol nyelvtudás
  • Előny

    • műszaki végzettség
    • második nyelv kommunikációszintű ismerete (angol vagy német)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.