www.cvonline.hu

Termelési koordinátor

  • A hirdetés 173 napja lejárt

Nemzetközi, elektromos gépek és alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk

Termelési koordinátor munkatársat

Feladatok:

  • Csoportvezetők munkájának koordinálása,

  • Felelősség a gyártott termékek minősége iránt,

  • A termékek költség-elemzésének és kiszállításának koordinálása,

  • Éves, havi, heti és napi tervezés,

  • Célkitűzések végrehajtása, eredmények monitorozása,

  • Hatékonyság elemzése, ellenőrzése,

  • Napi termelési problémák elhárítása,

  • Termelékenység javítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,

  • Gyártó cégnél szerzett min. 2 éves tapasztalat,

  • Folyékony angolnyelv-tudás,

  • ISO Standards 9001, 14001,

  • Határozottság, magabiztos fellépés,

  • Kiváló műszaki tapasztalat,

  • Jó tervező és problémamegoldó képesség,

  • Csapatmunka,

  • Erős kommunikációs készség.

Munkavégzés helye: Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.