www.cvonline.hu
Termelési koordinátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1099184

Multinacionális Partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 20 fős termelési egység teljes körű irányítása
  • gyártási munkafolyamatok kidolgozása, optimalizálása
  • új termékek gyártásának implementálása
  • ügyfelek kiszolgálásának biztosítása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a beszállítókkal
  • reklamációk gyors és hatékony kezelése
  • kimutatások készítése a vezetőség számára
  • átfogó költség menedzsment
  • raktári készletek és könyvelés felügyelete

Elvárások:

  • minimum 2 év, hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • elektronikai vagy autóiparban szerzett gyakorlat
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs, szervezési és vezetői képességek
  • pontos, precíz munkavégzés
  • rugalmas, agilis, határozott, proaktív személyiség
  • erős műszaki affinitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil munkahely
  • nemzetközi munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.