www.cvonline.hu
Termelési koordinátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1077394
lejárt

Nemzetközi hátterű gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 100 fős üzem tevékenységeinek szervezése, ellenőrzése
  • A beosztott alkalmazottak irányítása
  • Üzemi tervfeladatok és célkitűzések megvalósítása
  • Felelősség a gyártási darabszám kihozataláért
  • Munkafeltételek és működési feltételek biztosítása, szabályozása
  • Hiányosságok feltárása, munkamódszerek javítása
  • Riportálás az ügyvezető számára

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 év termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
  • Műszaki ismeretek, affinitás
  • Vezetői készség és ambíció
  • Erős, határozott személyiség
  • Konfliktustűrő - és kezelő képesség, problémamegoldás

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi cég által biztosított stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.