www.cvonline.hu
Termelési koordinátor (Referenciaszám: PJ3150)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.02.18.
Hirdetés azonosító: 858795
lejárt

A világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójának móri termelőegységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Termelési koordinátor - MÓR

A sikeres pályázó feladatai:
- Hegesztő / festő üzemi vezető munkájának támogatása
- Napi KPI adatok felkövetése/ regisztrációja
- A Business Unit napi termelési adatainak rögzítése
- Napi termelési terv feszesen tartása, riportálás az eltérésekről és azok okairól
- Napi riport elkészítése és egyeztetése a feletteseivel
- Műszak beosztások és a műszakok elosztásának meghatározása és felügyelete
- A beosztott dolgozók irányítása, munkájuk szervezése, koordinálása
- Gyártás szervezése,optimalizálása
- Szoros együttműködés a társosztályokkal

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Legalább középfokú (lehetőleg) műszaki végzettség
- Termelésben szerzett szervezési tapasztalat (legalább 3 év)
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Proaktív gondolkodás
- Csapatmunkára való képesség
- Terhelhetőség, rugalmasság

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Professzionális csapat és multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Mór