www.cvonline.hu

Termelési koordinátor / operative planner

  • A hirdetés 746 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés céljából keresünk, csoportvezetői felelősséggel munkatársat, a következő pozícióba

- egy amerikai tulajdonban lévő multi gyártó vállalat számára:

Pozíció leírása:

A hozzá tartozó termelési területen a műszakvezetők munkájának összefogása;
Új termékek bevezetésében való aktív részvétel;
Javaslattétel jobbító intézkedésekre a projektcsapattal közösen - műszakvezetők/operátorok bevonásával;
Gyártási folyamat megtervezése, ellenőrzése, optimalizálása, a dokumentációs anyag elkészítése;
Tartalékalkatrész-készlet meghatározása, annak biztosítása és a nyilvántartás vezetése;
Technikusok oktatása, szakmai támogatása;
Együttműködés a minőségügyi részleggel és a termelési egységekkel;
Kapcsolattartás a társvállalatok szakterületeinek munkatársaival;
Gyártás indításakor a főként vevői specifikációkon alapuló folyamatminőség és a hozzá megfelelő megelőző intézkedések biztosítása;
Projekttervezésnél az ISO/TS 16949:2002-es szabvány figyelembe vétele;
Költségcsökkentő megoldások keresése.

Követelmények:

Mérnöki és/vagy középfokú műszaki végzettség - releváns tapasztalat esetén megfelelő a középfok is;
Gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség - a műszakvezetők direktben riportolnak a leendő munkatársnak;
Angol nyelvtudás társalgási szinten.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló, versenyképes bérezés;
Cafeteria;
Fejlődési lehetőség (tanfolyamok, képzések).

Helyek Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator