www.cvonline.hu

Termelési Kontroller

  • A hirdetés 877 napja lejárt

munkatársat keresünk Pápa környéki multinacionális megbízónk számára.

Feladatok:

  • termelési elemzések készítése
  • kapcsolattartás a termelésben érintett területekkel
  • projekt megbeszélések szervezése, azokon való aktív részvétel
  • beszámolók, jegyzőkönyvek készítése
  • kiemelt feladatai közé tartoznak a termék-elemzések, gyárthatósági költség-elemzések

Elvárások:

  • gazdasági / műszaki felsőfokú végzettség
  • magabiztos, folyékony német nyelvtudás
  • alapos, analitikus, rendszerető személyiség
  • magas szintű MS Office ismeretek
  • vállalatirányítási rendszer ismeret előnyt jelent
  • termelő vállalatnál szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes feladatkör
  • karrierépítési lehetőség cégcsoporton belül (komoly nemzetközi karrier- valamint előrelépési lehetőség)
  • fiatal, motivált rugalmas csapat és pozitív, támogató munkahelyi légkör

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő