www.cvonline.hu

Termelési Kontroller

  • A hirdetés 947 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

TERMELÉSI  KONTROLLER

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Feladatok:

  • termelési elemzések készítése
  • kapcsolattartás a termelésben érintett területekkel
  • projekt megbeszélések szervezése, azokon való aktív részvétel
  • beszámolók, jegyzőkönyvek készítés
  • MS Project adatainak feldolgozása, aktualizálása

Elvárások:

  • gazdasági / műszaki / műszaki informatikus felsőfokú végzettség
  • magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
  • alapos, analitikus, rendszerető személyiség
  • magas szintű MS Office ismeretek
  • vállalatirányítási rendszer ismeret előnyt jelent
  • MS Project ismeret előnyt jelent
  • termelő vállalatnál szerzett gyakorlati tapasztalat előnyt jelent
  • német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül
  • Fiatal, motivált rugalmas csapat és pozitív, támogató munkahelyi légkör,
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő Kulturális Értékek
  • Elvárásoknak megfelelő bérezés és juttatási rendszer.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen online a lenti weboldalon keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol