www.cvonline.hu

Termelési Kontroller

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.06.27.
Hirdetés azonosító: 815040

Nemzetközi partnerünk Fertődi egységébe - aki hazánkban az egyik legelismertebb építőipari alapanyaggyártó, és aki közel 40 országban 10,000 alkalmazottat foglalkoztat - keresünk egy tapasztalt Termelési kontrollert.

Feladatok:

- havi zárásban, éves zárásban, könyvvizsgálói auditban, felügyelőbizottsági anyag elkészítésében, operatív éves budget-készítésben, forcastingban való részvétel
- rendszeres havi, heti riportok, jelentési csomagok elkészítésében való aktív részvétel
- beruházás-nyomonkövető folyamat támogatása, beruházás adatbázis karbantartása
- készlet-monitoring rendszer fejlesztése és üzemeltetése
- termék-kalkuláció készítése/részletes elemzése, termelési controlling feladatok végzése
- termelési terület (300 fő) rendszeres látogatása és támogatása; a termelési folyamatok ismerete valamint a reálfolyamat és az tranzakciós rendszer közötti összefüggések megértése- variancia-analízis készítése; részletes elemzések (anyagfelhasználás, anyag-jegyzék, időráfordítás) készítése, kiemelten a selejttel és hatékonysággal összefüggő kalkulációk/szimulációk készítése
- selejtcsökkentő, hatékonyságnövelő akciókban, projektekben való aktív szakmai részvétel
- termék-bevezetés controlling témában való támogatása
- megtérülés-számítás készítése

Elvárások:

- minimum 2 év termelési kontrolling tapasztalat
- operatív éves tervezés, előrejelzés készítése önnállóan
- kiváló kommunikációs és prezentációs készség
- erős elemzői képesség
- kreativitás, proaktivitás projektmenedzsment szemlélettel
- up-to-date ismeretek önköltség-számításban, anyag- és bérköltség elemzés terén
- középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban
- magabiztos IT ismeret (SAP, excel)

Amit kínálunk:

- megbízható, hosszú távú, stabil munkahely
- felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
- fiatalos, dinamikus csapat
- versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a