www.cvonline.hu

Termelési Kontroller

  • A hirdetés 1094 napja lejárt
Autóipari gyártócég megbízásából keresünk Termelési kontroller munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:
  • Termelési költségek elemzése;
  • Létszámtervezési feladatok elvégzése;
  • Anyagköltség elemzés;
  • Adatbázis létrehozása és nyomon követése az üzleti kifizetések céljából;
  • SOX auditok koordinálása a globális SOX osztályok között.

Képzettség típusa: Pénzügy

Szükséges végzettség: Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi, számviteli, kontrolling szakirány)

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi-, számviteli-, kontrolling szakirány);
  • Legalább öt év, termelő üzemi kontrolleri tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Normaidő elemzési gyakorlat;
  • Létszámtervezési tapasztalat;
  • SAP FICO modul ismeret;
  • Erős MS Office ismeret;
  • Rugalmasság, terhelhetőség, önállóság, proaktív munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Hyperion Oracle ismeret;
  • Német nyelvismeret.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02cc