www.cvonline.hu

Termelési kontroller

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1056058

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • anyagköltség és termelési költségelemzés,
  • önköltségszámítás, FIFO analízis,
  • készletgazdálkodás: meghatározó szerep a leltári előkészületben, lebonyolításban, az eltérések elemzésében és a készlet korrigálásában,
  • eredménytervezés (eredmény kimutatás, mérleg, cash-flow),
  • támogatás a magyar és IFRS szerinti konszolidált beszámolók elkészítésében, valamint a havi, negyedéves és éves zárásokban,
  • könyvvizsgálat előkészítése,
  • hatékonysági elemzések, gazdaságossági számítások,
  • lekérdezések, elemzések, kimutatások készítése igény szerint,
  • részvétel a pénzügyi tervezésekben (tervek, előrejelzések, kalkulációk).
  • cégen belüli belső kapcsolattartási feladatok; üzletágak támogatása.

Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 2-3 éves kontrolling tapasztalat, termelő területen,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • haladó szintű Excel tudás,
  • tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában,
  • analitikus gondolkodásmód, elemző készség,
  • jól szervezett, pontos, precíz munkavégzés,
  • logikus gondolkodás, rendszer szemlélet,
  • mind csapatmunkára, mind nagyfokú önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.