www.cvonline.hu

Termelési kontroller - Győr (Referenciaszám: KJ-1022)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.03.
Hirdetés azonosító: 1027312

Feladatok:

  • A termelés nyomonkövetésére mérőszámok és jelentések kidolgozása
  • Az SAP vállalatirányítási rendszer és a logisztikai folyamatok fejlesztése
  • SAP törzsadatok helyességének követése, hiba esetén javítása (BOM, routing)
  • Termelési célkitűzések pénzügyi támogatása
  • Kapcsolattartás a vállalat partnereivel

Elvárások:

  • Közgazdász diploma
  • Néhány éves gyártócégnél szerzett kontroller tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Logikus gondolkodásmód

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1022-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -