www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1116392
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
TERMELÉSI KONTROLLER / COST CONTROLLER (TT-3418)

Fő feladatok:
  • Standard költség kontrolling
  • Terv-tény adatok összehasonlítása
  • Cash-flow tervezés
  • Kontrolling riportok készítése
  • Beruházások, tárgyi eszközök nyomon követése
  • Elemzések elkészítése

Elvárás:
  • Pénzügyi, közgazdasági főiskolai / egyetemi végzettség
  • 2-5 éves kontrolling területen (TERMELŐCÉGNÉL) szerzett tapasztalat
  • Erős ANGOL nyelvtudás szóban-írásban
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség
  • Precizitás
  • Proaktivitás
  • Lendületesség
  • Eredmény- és minőségorientált szemléletmód

Munkavégzés helye: Nyergesújfalu

Tech People LÁBLÉC