www.cvonline.hu

Termelési kontroller - Budapest délnyugati vonzáskörzete

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.02.29.

Pozíció leírása / Job description

Ha rendelkezel minimum 3 év tapasztalattal termelési kontrollingban és ambiciózus vagy, várjuk jelentkezésedet profiljában a világpiacon vezető szerepet betöltő termelő nagyvállalatához!

Feladatok:

• Vállalati teljes körű kontrolling – termelő vállalat lévén kiemelve a termelési kontrolling feladatokat.
• Termék elő- és utókalkuláció elkészítése.
• A termelési folyamatok változásának követése,leképezése.
• A vállalatirányítási rendszernek, BI rendszernek kontrolling oldalról történő fejlesztési feladatoknak a menedzselése.
• Ad-hoc elemzések, döntés-előkészítési anyagok elkészítése,
• Elemzések eredményeképpen az eltérések azonosítása, javaslatok megfogalmazása a hatékonyság javítása érdekében,
• Egyeztetés az egyes vállalati területek vezetőivel, technológusaival

Elvárások:

• Gazdasági egyetemi végzettség
• Minimum 3 év termelő vállalatnál szerzett kontrolleri gyakorlat,
• Egy integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
• Az MsOffice magas szintű felhasználói ismerete, különösen az Excelt, Accesst illetően,
• Erős elemzőkészség,
• Precíz, pontos munkavégzés,
• Csapatban és önállóan is képes hatékonyan dolgozni,
• Pontos, a határidőket figyelembe vevő munkavégzés,
• Jó szervező- és kommunikációs készség

Előny:

• Angol és/vagy német nyelvtudás,
• SQL adatbázis kezelői ismeretek
• Business Intelligence rendszer ismerete

Amit kínálunk:

• Egy termelő nagyvállalat folyamatainak megismerési lehetősége,
• karrierút, melynek a jelölt teljesítményétől függően és meghatározott lépések megtétele esetén célja a kontrolling terület vezetése,
• Stabil céges háttér,
• Változatos munka,

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -