www.cvonline.hu

Termelési kontroller AO02

  • A hirdetés 175 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Termelési kontroller munkatársat.

Pozíció azonosító: tk
Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási
Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Feladatok:

  • Termelési- és anyagköltség kalkuláció;
  • Új projektek költségkalkulációja;
  • Termékszintű nyereség, és költségelemzés;
  • Költséghelyi költségek tervezése, terv-tény elemzések;
  • Részvétel a Budget, forecast tervezési folyamatban;
  • Megtakarítási riportok készítése, ellenőrzése;
  • SOX által előírt tesztek készítése, SOX auditokban részvétel;
  • Könyvvizsgálói auditok támogatása;
  • Adatbázis létrehozása- és nyomonkövetése az üzleti kifizetések céljából;
  • Év végi leltár előkészítése;
  • Ad-hoc elemzések.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi-, számviteli-, kontrolling szakirány);
  • Min. 5 éves termelőüzemi kontrolleri tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • SAP FICO modul ismeret;
  • Erős MS Office ismeret;
  • US GAAP;
  • Budget készítési tapasztalat;
  • Projekt kalkulációs ismeretek.

Előny:

  • Hyperion Financial Management ismeret;
  • Német nyelvtudás;
  • Normaidő elemzési gyakorlat;
  • REFA ismeret;
  • Std costing alapismeret.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő