www.cvonline.hu

Termelési informatikus

  • A hirdetés 658 napja lejárt

A Robert Bosch Automotive Steering Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német Robert Bosch Automotive Steering GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Hardver hibák elhárítása
  • Mentések, visszatöltések kezelése
  • Hálózati hibák felderítése, elhárítása
  • Helyszíni támogatás, termelési szerverek és vezérlések telepítése, konfigurálása
  • Termelési szoftverek menedzselése
  • Közreműködés a szoftver és alkalmazás architektúra fejlesztésében

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat a hardver szerelési- és hálózati technikákban
  • Windows szerver és kliens ismeret
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás (min. B1)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Problémamegoldó készség, stressztűrés
  • Analitikus megközelítés és rendszerközpontú munkavégzés
  • Kreativitás, önállóság, csapatszellem
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • OPCON ismeret
  • PLC / S7 programozói ismeret
  • C / C#, Oracle, SQL, PHP, Java ismeret

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol