www.cvonline.hu

TERMELÉSI IGAZGATÓ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 975961

Nemzetközi háttérrel rendelkező szegedi Partnercégünk saját csapatába keresünk felsővezetői, bizalmi állásba munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Gyártási technológia és gyártási folyamatok felügyelete, optimalizálása, fejlesztése
  • Termeléssel összefüggő anyaggazdálkodás felügyelete
  • Termelés hatékonyságának elemzése, jelentések készítése a felső vezetés felé
  • Termelés irányításához, működéséhez szükséges feltételek tervezése, biztosítása (emberi, gépi erőforrások)
  • A termelés eredményes képviselete a vevői és beszállítói auditokon
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi tevékenység felügyelete

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt)
  • Legalább 3 éves üzemvezetési tapasztalat
  • Erős MS Office felhasználói ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Nemzetközi háttér
  • Tulajdonosi és ügyvezető igazgatói metorálás
  • Felelősségteljes, bizalmi állás

Előnyök:
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvismereten túl, más nyelv ismerete

Nyelv:
  • Angol

  • Részletes, magyar és angol szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése