www.cvonline.hu

TERMELÉSI IGAZGATÓ

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.10.23.
Hirdetés azonosító: 859411
lejárt

Autóipari beszállító megbízásából keresünk TERMELÉSI IGAZGATÓ

munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

A termelés munkájának szakmai irányítása

Az éves beruházási tervek elkészítése

A dolgozói létszám és termelés optimalizálása

A gépek és berendezések megelőző karbantartatása

A minőségi irányelvek ellenőrzése, a hibastatisztikák kiértékelése

Heti és havi jelentés készítése a felsővezetés részére

5S rendszer működtetése

Lean szemlélet kialakítása a műszaki folyamatokban

Auditokon való részvétel

Gyártási minőség és vevői elégedettség folyamatos javítása,

Termelési raktárkészletek felügyelete

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség

Autóiparban szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat

ISO ISO TS 16949 ismerete

Tapasztalat Lean, Kaizen, 5S területen

Tárgyalási szintű német nyelvtudás

Vagy tárgyalási szintű angol és társalgási szintű német nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány

Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.

Előny:

Angol nyelvtudás.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu