www.cvonline.hu
Termelési igazgató
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.10.18.
Hirdetés azonosító: 1082486
lejárt

Győri Partnerünk megbízásából keresünk egy szakmai kihívást kereső, releváns tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Termelési tervek készítése, a termelés teljes körű irányítása
  • A termelés műszaki-gazdasági elemzése
  • Hatékonysági mutatók nyomon követése
  • Operatív információrendszer működtetése, munkakörök meghatározása, létszámnormák kialakítása
  • Alkatrészek, gyártmánycsoportok előállíttatása
  • Technológiai fegyelem és az ISO 9001 minőségirányítási rendszer követelményeinek betartása, betartatása
  • Szállítások megszervezése

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség
  • Releváns területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Gyakorlati tapasztalat, műszaki affinitás
  • Külföldi rövidebb kiküldetések vállalása
  • SAP előny

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafeteria, céges autó)
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.