www.cvonline.hu

Termelési igazgató

  • A hirdetés 384 napja lejárt
Megbízó cégünk:

Magyar tulajdonú Zala megyei gépipari termelő vállalat

Feladatok:
  • A vállalat termelésének szervezése, irányítása
  • A termelés zavartalan működésének biztosítása
  • Csapatszellem kiépítése, termelésben dolgozó munkatársak irányítása, értékelése és motiválása
  • Gyártási minőség fenntartásának biztosítása
  • A megrendelések határidőre történő legyártatása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnöki)
  • Legalább 5 éves termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat, készségek
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Német nyelvismeret előnyt jelent

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével várjuk.

Helyek Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő