Nemzetközi, fémmegmunkálással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

Termelési igazgató

 (HF 11-7605)

pozícióba.

Feladatok

  • Öntödei üzem (60 fő, karbantartási vezető, folyamatmérnök, sajtoló üzemvezető, forgórész gyártásvezetője, utómunka vezetője, koptatás vezetője, sav marás vezetője) vezetése,
  • Termelési egységek és a karbantartás irányítása, munkájának összehangolása,
  • Termelés zökkenőmentességének biztosítása, gyártási folyamatok felügyelete,
  • Új termékek bevezetésének koordinálása,
  • Gondoskodik a gyártáshoz szükséges emberi és eszköz kapacitások rendelkezésre állásáról,
  • Éves költségterv elkészítése, költségek folyamatos ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás az anyavállalat egységeivel.

Elvárások

  • Műszaki végzettség, előny: kohómérnök vagy gépészmérnök,
  • Termelésben szerzett több éves vezetői tapasztalat, öntödei tapasztalat előnyt jelent.
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Nagy kategóriás céges autó magánhasználatra is (benzinnel együtt).

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye dél-nyugati része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje aHF 11-7605"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése