www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

TERMELÉSI IGAZGATÓ

 (HF 10-7005)

pozícióba.

 Feladatok

  • Termelési terv végrehajtása, termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
  • Termelési egységben dolgozók (több száz fő) szakmai felügyelete és koordinálása, feladatok meghatározása,
  • Termelési egység vezetők irányítása,
  • Gyártási folyamatok tervezése, optimalizálása, fejlesztése,
  • A büdzsé elkészítése, költségoptimalizálás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök és villamosmérnök előny),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Több éves termelésben szerzett vezetői tapasztalat, legalább néhány száz fő koordinálása,
  • Megbízhatóság, proaktív szemlélet.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiemelt jövedelem, kiemelkedő juttatásokkal és céges autóval.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7005"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése