www.cvonline.hu

Termelési Igazgató (Győr-Moson-Sopron megye) [MBS-TI-005]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2014.08.14.
Hirdetés azonosító: 761938

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális hátterű Tier 1 autóipari megbízónk számára keresünk új munkatársat Termelési Igazgató munkakörbe

Feladatok

- Termelési területek ellenőrzése és a riportálása az management felé
- Termelési problémák megoldásában való részvétel
- Erőforrások biztosítása, folyamatos működés biztosítása
- A termelési folyamatok és az anyagáramlási folyamatok hatékony megszervezése és operatív irányítása
- Termelékenység javítása és termelési költségcsökkentési lehetőségek azonosítása
- KPI célok elérése, pénzügyi tervezés

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Minimum 5 éves autóipari termelésben szerzett,vezetői tapasztalat
- Több éves tapasztalat termeléshatékonyság növelésében,
- Tárgyalási szintű német és legalább középfokú angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség
- Jó problémamegoldó képesség

Egyéb

Amit Ügyfelünk nyújt:
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Stabil, multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió