www.cvonline.hu

Termelési igazgató (Gy-M-S)

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk határozott, kiváló kommunikációs készséggel és több éves autóipari termelésben szerzett vezetői tapasztalattal rendelkező Termelési igazgató munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Közel 800 fős termelési egység irányítása
  • Napi szintű, a termelésben felmerülő problémák okainak feltárása, azok megoldásában való aktív részvétel
  • Folyamatos működés felügyelete, ehhez szükséges erőforrások rendelkezésre állásának biztosítása
  • Termelési területek folyamatos ellenőrzése, a teljesítmény igazgatóság felé történő jelentése
  • A termelési- és az anyagáramlási folyamatok hatékony megszervezése, operatív irányítása
  • Termelékenység javítása, költségcsökkentési lehetőségek feltárása

Elvárások:

  • Felsőfokú (műszaki) végzettség
  • Minimum 5 éves autóipari termelésben szerzett, vezetői tapasztalat
  • Több éves tapasztalat termeléshatékonyság növelésében
  • Tárgyalási szintű angol és legalább középfokú német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő