www.cvonline.hu

Termelési Igazgató (Békés) - DTI-528

  • A hirdetés 883 napja lejárt

Békés megyei multinacionális gyártó megbízó Partnerünk részére keresünk Termelési igazgató munkatársat, aki felügyeli és irányítja a teljes gyártási folyamatot, valamint a menedzsment csapatával együttműködve biztosítja a nagyszámú termékek legyártását, az optimális költségszint betartásával, a vevői igények hatékony kielégítése érdekében.

Feladatok:

  • Termelés és projektek vezetése
  • Tervezés és előrejelzés
  • Gyártásütemezés, termelés felügyelete
  • Technológiai és gyártási fejlesztések
  • Minőség és gyártási folyamatok fejlesztése
  • Karbantartás
  • Beszerzés és készletgazdálkodás
  • Oktatások
  • Költségellenőrzés

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma előny
  • Folyékony angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előny
  • Projektek vezetésében való jártasság
  • 10 éves autóiparban szerzett tapasztalat
  • 5 év termelésvezetésben szerzett tapasztalat
  • TS16949, APQP, FMEA szabványok és módszerek ismerete
  • Lean vezetési módszerben szerzett tapasztalat
  • MS Office/Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Csapat motiválására való képesség
  • Egyének ösztönzésére való képesség
  • Problémamegoldó és kreatív gondolkodás
  • Kitűnő kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Referenciaszám: DTI-528